Zabiegi Odchudzjące Exilis


Zabiegi odchudzające Exilis


Odchudzające Zabiegi EXILIS - AchillesW naszym salonie kosmetycznym ACHILLES Katowice oferujemy wyjątkowe zabiegi odchudzające Exilis. To innowacyjny sposób na szczupłą sylwetkę – zmniejsza obwód ciała, redukuje cellulit i poprawia jędrność skóry. Dzięki nim można osiągnąć spektakularne rezultaty bez skalpela!

Zabieg odbywa się z wykorzystaniem urządzenia Exilis. Jego skuteczność została potwierdzona laboratoryjnie i klinicznie – skóra wygląda lepiej już po pierwszym razie, a po 4 sesjach możliwe jest uzyskanie średniej redukcji obwodu aż o około 6-9 cm. Z tego też powodu zabieg Exilis uzyskał pierwsze miejsce jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej konkursu Prix De Beaute Cosmopolitan 2012.

Zabieg przebiega w trzech etapach – pierwszym z nich jest dotarcie do tkanki tłuszczowej, następnym podział pakietów tłuszczowych na mniejsze jednostki, a ostatnim usunięcie komórek tłuszczowych. Wszystko przebiega całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie, ponieważ wykorzystywane ssą dwa nieinwazyjne mechanizmy – ultradźwięki i radiofrekwencja.

Odchudzające Zabiegi EXILIS - zestawEfekty zabiegu odchudzającego Exilis:

  • rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu
  • większa jędrność, gęstość i poprawa napięcia skóry
  • poprawa konturu i wysmuklenie sylwetki

Gdy zależy Ci na gwarantowanych i szybkich rezultatach w odchudzaniu i poprawie wyglądu skóry ud, pośladów, brzucha i innych problematycznych partii, wtedy zabiegi z użyciem urządzenia Exilis to najlepsza propozycja. Zachęcamy do skorzystania z nich w naszym salonie kosmetycznym! Dane kontaktowe znajdują się w zakładce – kontakt!