Solarium


Solarium KATOWICE CENTRUM


Solarium Katowice - łóżko ErgolineW salonie kosmetycznym ACHILLES czeka na ciebie nowoczesne solarium Sun Angel – to wyjątkowa oferta dla tych, którzy chcą być delikatnie muśnięci słońcem przez cały rok. Jeżeli zależy Ci dodatkowo na pełnym bezpieczeństwie opalania się, wtedy na pewno spełnimy Twoje oczekiwania!

Sun Angel to innowacyjne solaria, które zostały opracowane wspólnie z ekspertami w dziedzinie zdrowia. Ich najważniejszą zaletą jest piękny efekt bez ryzyka wystąpienia poparzeń słonecznych.

To możliwe, ponieważ w solariach Sun Angel inteligentnie współpracują ze sobą UVA oraz UVB, aby wykorzystać to spektrum UV, które jest odpowiedzialne za powstawanie opalenizny, co eliminuje niebezpieczeństwo wystąpienia poparzeń. W solariach Sun Angel można opalać się bezpiecznie nawet do 20 minut, a zakres UV i dawka dobierane są indywidualnie zależnie od fototypu skóry, za co odpowiada specjalny sensor Sun Angel.

Solarium Katowice - foto 2Ponadto dają one pełne spektrum biopozytywnych efektów działania UV, co między innymi aktywuje tworzenie się ważnej dla wielu funkcji organizmu witaminy D3 i wspomaga system odpornościowy. Skorzystanie z Solarium Sun Angel to wobec tego doskonała alternatywa dla innych solariów, które nie gwarantują takiego bezpieczeństwa i efektów. Teraz możesz przekonać się o tym sama w naszym salonie kosmetycznym.

Solarium Katowice Centrum. Wybierz naszą usługę w salonie ACHILLES! Naszą lokalizację i formularz kontaktowy znajdziesz pod zakładką – kontakt.