Kapsuła spa


Kapsuła Spa


Kapsuła SPA Katowice

Wypocznij w Kapsule Spa – dzięki temu zaawansowanemu urządzeniu przeznaczonemu do pielęgnacji z użyciem wody możesz zapomnieć o rzeczywistości i całkowicie rozkoszować się błogim relaksem. Dodatkowo kapsuła pomoże w uzyskaniu pożądanych efektów kosmetycznych w problematycznych miejscach.


Kapsuła
wykonuje zabiegi z użyciem sauny IR – antycellulitowe, wyszczuplające, a także ozonoterapię, która wspomaga leczenie trądziku i oczyszczenie ciała. Do zabiegów wykorzystuje się także specjalne kosmetyki oraz aromatyczne olejki eteryczne.

W naszym salonie kosmetycznym ACHILLES w Katowicach dysponujemy nowoczesną Kapsułą Spa, która przeznaczona jest do prowadzenia różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetycznych. Już jedna sesja w kapsule zapewnia odprężenie, poprawia nastrój, przywraca energię i pozwala na odnowę i regenerację skóry.

Główne efekty zabiegów w Kapsule Spa:

  • pomoc w usunięciu podskórnej tkanki tłuszczowej – redukcja cellulitu oraz korekcja sylwetki

  • poprawa mikrokrążenia – skóra nabiera zdrowego wyglądu, odzyskuje swój blask i dodatkowo także jędrność

  • oczyszczenie organizmu z toksyn – detoksykujące działanie na skórę i cały organizm

  • pobudzenie przemian materii – pomaga w dążeniu do wymarzonej sylwetki

  • likwidacja zmęczenia i stresu oraz przywrócenie energii

  • łagodzenie stanów bólowych i reumatycznych

To powoduje, że Kapsuła Spa jest doskonałym wyborem wtedy, gdy liczą się nie tylko pożądane efekty kosmetyczne, ale również błogi relaks będący harmonią ciała i umysłu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zabiegów w naszym gabinecie!