Fish Pedicure


Fish Pedicure


Fishe PedicureNaturalne Spa dla stóp z użyciem rybek z gatunku Garra Rufa – ten wywodzący się z krajów orientalnych zabieg dostępny jest również w naszym salonie kosmetycznym ACHILLES Katowice. To świetna alternatywa dla innych typów zabiegów na stopy – przekonało się o tym już wielu naszych klientów. Fish Spa to wyjątkowe doznanie, jedyne w swoim rodzaju, które możesz regularnie powtarzać – rezultaty są naprawdę zachwycające. Głównym działaniem Fish Pedicure jest delikatny peeling i masaż stóp. Rybki z gatunku Garra Rufa, które są podczas niego wykorzystywane, wyczuwają zrogowaciały, martwy naskórek, który skutecznie usuwają.

Rybki te jednak nie odgryzają go, ponieważ nie mają zębów, ale zasysają go z tych miejsc, które wymagają interwencji. To powoduje, że są dokładniejsze od kosmetyczki, między innymi w obrębie zrogowaciałych skórek znajdujących się wokół paznokci. Dodatkowo wytwarzany przez rybki enzym ditranol leczniczo działa na skórę stóp.

Zabieg Fish Pedicure jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Jednocześnie także nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo. Rybki nie naruszają ciągłości skóry, nie gryzą i nie kaleczą. Są umieszczone w akwarium ze stale filtrowaną i dezynfekowaną wodą. Wystarczy tylko usiąść na wygodnym fotelu, umieścić nogi w wodzie i zrelaksować się. Cały zabieg trwa przez około 30 minut. W efekcie stopy będą jedwabiście gładkie i mniej zmęczone.

Zapraszamy na zabiegi Fish Pedicure w salonie kosmetycznym ACHILLES!